Apkure

heatingSIA Hydra Baltic speciālisti uzskata, ka apkures sistēmu ierīkošana un modernizācija sākās ar kvalitatīvu projektu.

Apkures sistēmu izvēli parasti nosaka vairāki faktori, no kuriem kā svarīgākos var minēt pašas sistēmas iegādes un uzstādīšanas izmaksas, paredzamās apkures izmaksas, sniegto komfortu un sistēmas apkalpošanas ērtības.

Jebkuras ārpilsētas mājas «sirds» ir apkures sistēma. No tās pareiza darba atkarīgs dzīvošanas komforts, kā arī konstrukciju un ēkas apdares ilgmūžība. Ja Jūs interesē apkures sistēmas  vērtība privātmājai, dzīvoklim, ēkai vai ražošanas telpām, vērsieties mūsu uzņēmumā- SIA Hydra Baltic.

SIA Hydra Baltic piedāvā individuālus un dažādus risinājumus apkures sistēmas izveidei.

Centrālā apkures sistēma

Aptuveni pusi no centrālās apkures ierīkošanas izmaksām sastāda apkures katla cena, savukārt otru pusi viss pārējais nepieciešamais aprīkojums – radiatori, caurules, u.c.

Centrālapkures sistēma ir salīdzinoši lēta ekspluatācijā – iespējams nodrošināt optimālu un vienmērīgu siltumu visā mājā, kā arī, pievienojot apkures sistēmai siltā ūdens boileri, bez papildus izmaksām sildīt ūdeni ģimenes vajadzībām.

Siltumtrases montāža